fbpx

„Akademia Wizażu i Stylizacji GOOD LOOK” to miejsce, które funkcjonuje na warszawskiej mapie instytucji szkoleniowych już od 2011 roku. Została założona przez Joannę Abram, z myślą o pasjonatach makijażu i stylizacji.

Jak mówi Joanna: “Szkoła powstała jako odpowiedź na potrzebę stworzenia miejsca klimatycznego i kameralnego, dla tych osób, których pasjonuje tworzenie form estetycznych makijażem”. Proponujemy profesjonalne kursy wizażu I i II stopnia dla przyszłych wizażystów, jak również szkolenia indywidualne oraz grupowe dla kobiet, które pragną nauczyć się makijażu na własne potrzeby.

Wieloletnie doświadczenie na rynku to gwarancja jakości. Mimo ugruntowanej pozycji wśród warszawskich szkół wizażu nadal się doskonalimy, pragnąc zapewnić naszym kursantkom najwyższy poziom edukacji.

Co nas wyróżnia?

Czyli dlaczego warto wybrać właśnie naszą szkołę.

– nasze grupy są kameralne; po wielu latach i doświadczeniach, ustaliliśmy sztywny limit osób, by móc prowadzić szkolenie maksymalnie efektywnie i w taki sposób, aby każda kursantka czuła się odpowiednio zaopiekowana i wspierana

kadra wykładowców z tytułami czeladnika lub mistrza wizażu to gwarancja sukcesu. Nasi trenerzy nie tylko mają ogromne doświadczenie, ale także umiejętności pedagogiczne i w cudowny efektywny sposób potrafią dzielić się swoją wiedzą

Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych szkoleń. Kameralność kursów i indywidualne podejście do każdego kursanta. Obszerny, autorski program szkoleniowy. 
Opinie naszych kursantów o tym świadczą.

Gwarantujemy odpowiednie warunki i zawodową kadrę wykładowców, którzy na co dzień pracują podczas sesji zdjęciowych, przy produkcjach telewizyjnych i teatralnych. Nasz zespół to pasjonaci z pedagogicznym zacięciem, którzy chętnie dzielą się tajnikami swojej pracy.

ZOBACZ KADRĘ NASZYCH INSTRUKTORÓW

Zatrudniamy ludzi z pasją

Pragniemy zarażać pasją i zamiłowaniem do wizażu, pomaga nam w tym kameralna, ciepła atmosfera.

Dla naszych kursantek oferujemy bez ograniczeń: kawę, herbatę, wodę i słodkie przekąski, niezależnie od typu szkolenia.

Sale do wizażu są wyposażone profesjonalnie, w niezbędne akcesoria i kosmetyki, lustra z odpowiednim oświetleniem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kameralnego studia na warszawskim Mokotowie! Wcześniej prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu.

Zajęcia odbywają się w naszym kameralnym studiu na Mokotowie, w Warszawie.

ul. Łukowa 9 (przy al. Wilanowskiej)