fbpx

UWAGA! Obecnie sprzedaż bonów na lekcje indywidualne została wstrzymana. Zostanie ona wznowiona po Nowym Roku!

Zapraszamy do zakupu bonów upominkowych na kursy makijażu BĄDŹ PIĘKNA na poniższe terminy:

  • 22-23.01.2022
  • 5-6.02.2022

Bon można wykupić na:

Vouchery wystawiamy z datą otwartą, ważną 6 miesiący od daty zakupu. Lub po wybraniu konkretnego terminu grupowego szkolenia, wystawiamy go na konkretny termin.

Jak zakupić voucher?

W przypadku indywidualnej usługi (Indywidualna nauka makijażu/Indywidualna nauka makijażu w pakiecie z analizą kolorystyczną/makijaż instruktażowy) nie musisz kontaktować się z nami wcześniej, wystarczy, że dokonasz przelewu na całą kwotę i prześlesz do nas potwierdzenie przelewu. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz voucher w wersji elektronicznej, do samodzielnego wydruku.

W przypadku kursów grupowych (Kurs makijażu “Bądź Piękna”) masz 2 opcje do wybroru:

  • możesz wybrać konkretny termin szkolenia (terminarz znajduje się tutaj), wtedy musisz skontaktować się z nami, aby upewnić się, czy miejsca są dostępne, i dokonać rezerwacji. Po potwierdzeniu wpłacasz pełną kwotę za kurs. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu, wysyłamy voucher w wersji elektronicznej, do samodzielnego wydruku.
  • możesz wybrać voucher z datą otwartą (ważny 3 miesiące od daty zakupu), nie musisz kontaktować się z nami wcześniej, wystarczy, że dokonasz przelewu na całą kwotę i prześlesz do nas potwierdzenie przelewu. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz voucher w wersji elektronicznej, do samodzielnego wydruku.

Dane do przelewu:
GOOD LOOK Project
ul. Puławska 90 lok. 4
02-620 Warszawa

MBANK 18 1140 2004 0000 3002 6724 2023

W tytule wpisując np.:” Indywidualna nauka makijażu dla ….. (imię i nazwisko osoby obdarowanej)

UWAGA‼️ OBECNIE ŻE WZGLĘDU NA URLOP I ZWOLNIENIE JEDNEJ Z NASZYCH INSTRUKTOREK, NAJBLIŻSZE TERMINY REALIZACJI VOUCHERÓW NA LEKCJE INDYWIDUALNE TO MARZEC 2022.