fbpx

Zajęcia prowadzą wizażystki i stylistki z wieloletnim doświadczeniem.

Joanna Abram – właścicielka, główny manager, wizażystka, doradca wizerunku. W zawodzie pracuje od 2006 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie jako instruktor wizażu.

Na swoim koncie ma sesje zdjęciowe do takich magazynów jak: Viva, Boutique, Uroda, Twist. Na co dzień pracuje z klientkami indywidualnymi, realizując projekty Akademii Metamorfoz, jak również tworzy wizaż do sesji korporacyjnychi beauty.

“Praca daje mi dużo satysfakcji, gdy widzę jak na moich oczach kobieta zmienia się nie tylko wizualnie, ale i często mentalnie, nabierając pewności siebie zauważa swoją kobiecość…”

Zakres prowadzonych zajęć:

Indywidualne kursy makijażu, analiza kolorystyczna, metamorfozy wizerunku.

Organizacja biura, zapisy, informacje.


Kornelia Głaszcz – wizażystka/instruktorka wizażu. Kocha makijaże w stylu beauty. Pracuje na co dzień z klientkami indywidualnymi, ale także współpracuje przy sesjach zdjęciowych i wykonując makijaże celebrytom. Ambitna i pełna energii – makijaż to zdecydowanie jej świat:)

Zakres prowadzonych zajęć:

Kursy wizażu grupowe; kursy indywidualne.


Marzena Fiodorow  – wizażystka, instruktorka z zamiłowania. Posiada tytuł czeladnika w zawodzie. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała pracując przy produkcjach telewizyjnych i sesjach zdjęciowych. Intensywnie działa w social media, tworząc kreatywne formy makijaży.  Pasjonatka koloru i kreatywnych makijaży. Niezwykle ciepła, serdeczna i cierpliwa, z pasją potrafi przekazywać swoją wiedzę.

Zakres prowadzonych zajęć:

Kursy wizażu grupowe.

.

.


Monika Dembińska – ukończyła studia magisterske na wydziale sztuk pięknych, następnie po pięciu latach jako wizażystka zdobyła tytuł czeladnika z oceną bardzo dobrą. Przez lata zdobywała doświadczenie, pracując przy licznych pokazach mody (np. Robert Kupisz, Maciej Zien, Bizuu, Paprocki&Brzozowski, Łukasz Jemiol), sesjach zdjęciowych (np.  Lidia Kalita, Kupisz), reklamach komercyjnych, programach telewizyjnych (np. Taniec z Gwiazdami, Maja Sablewska, Voice of Poland), konkursach piękności (np. Miss Polski, Miss Eearth, Miss Supernational) i publikacjach w magazynach. Pracowała również 3 lata z rzędu przy Gali „Orły”malując aktorów. Cierpliwa i serdeczna:)

Zakres prowadzonych zajęć:

Kursy wizażu grupowe.

.

Konrad Płaczki – fotograf. Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Potrafi uchwycić piękno wykonanych makijaży przez nasze kursantki. Bierze udział w egzaminach MASTER PRO. Pracuje przy sesjach beauty, fashion, jak również sesjach biznesowych, komercyjnych czy produktowych.

Marek Korlak – fotograf z wieloletnim doświadczeniem w pracy przy sesjach różnego typu. Posiada niezwykle wyczucie estetyki, dzięki czemu potrafi w genialny sposób uchwycić efekty Waszych sesji. 

PRACA – oferty:

Asystentka biura – zapytaj o szczegóły 

Instruktor wizażu – zapytaj o szczegóły