fbpx

Zajęcia prowadzą wizażystki i stylistki z wieloletnim doświadczeniem.

Joanna Abram – właścicielka, główny manager, wizażystka, doradca wizerunku. W zawodzie pracuje od 2006 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie jako instruktor wizażu.

Na swoim koncie ma sesje zdjęciowe do takich magazynów jak: Viva, Boutique, Uroda, Twist. Na co dzień pracuje z klientkami indywidualnymi, jak również tworzy wizaż do sesji korporacyjnych i beauty.

“Praca daje mi dużo satysfakcji, gdy widzę jak na moich oczach kobieta zmienia się nie tylko wizualnie, ale i często mentalnie, nabierając pewności siebie zauważa swoją kobiecość…”

Zakres prowadzonych zajęć:

Indywidualne kursy makijażu, analiza kolorystyczna, indywidualne kursy zawodowe, lekcje makijażu.

Organizacja biura, zapisy, informacje.
Marzena Fiodorow  – wizażystka, instruktorka z zamiłowania. Posiada tytuł czeladnika w zawodzie. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała pracując przy produkcjach telewizyjnych i sesjach zdjęciowych. Intensywnie działa w social media, tworząc kreatywne formy makijaży.  Pasjonatka koloru i kreatywnych makijaży. Niezwykle ciepła, serdeczna i cierpliwa, z pasją potrafi przekazywać swoją wiedzę.

Zakres prowadzonych zajęć:

Kursy wizażu grupowe.


Monika Dembińska – ukończyła studia magisterske na wydziale sztuk pięknych, następnie po pięciu latach jako wizażystka zdobyła tytuł czeladnika z oceną bardzo dobrą. Przez lata zdobywała doświadczenie, pracując przy licznych pokazach mody (np. Robert Kupisz, Maciej Zien, Bizuu, Paprocki&Brzozowski, Łukasz Jemiol), sesjach zdjęciowych (np.  Lidia Kalita, Kupisz), reklamach komercyjnych, programach telewizyjnych (np. Taniec z Gwiazdami, Maja Sablewska, Voice of Poland), konkursach piękności (np. Miss Polski, Miss Eearth, Miss Supernational) i publikacjach w magazynach. Pracowała również 3 lata z rzędu przy Gali „Orły”malując aktorów. Cierpliwa i serdeczna:)

Zakres prowadzonych zajęć:

Kursy wizażu grupowe.


Agnieszka Popiołek – wizażystką z wieloletnim doświadczeniem, z tytulem mistrza wizażu. Niezwykle profesjonalna i perfekcyjna trenerka, która wprowadzi Was nawet w najgłębsze tajniki makijażu. Tworzy kursy on line, pracuje z klientkami ślubnymi.


Konrad Płaczki – fotograf. Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Potrafi uchwycić piękno wykonanych makijaży przez nasze kursantki. Bierze udział w egzaminach MASTER PRO. Pracuje przy sesjach beauty, fashion, jak również sesjach biznesowych, komercyjnych czy produktowych.


Marek Korlak – fotograf z wieloletnim doświadczeniem w pracy przy sesjach różnego typu. Posiada niezwykle wyczucie estetyki, dzięki czemu potrafi w genialny sposób uchwycić efekty Waszych sesji. 

PRACA – oferty:

Asystentka biura – zapytaj o szczegóły 

Instruktor wizażu – zapytaj o szczegóły