Zajęcia prowadzą wizażystki i stylistki z wieloletnim doświadczeniem.

joanna abram1Joanna Abram – wizażystka, doradca wizerunku. W zawodzie pracuje od 2006 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie jako instruktor wizażu.

Na swoim koncie ma sesje zdjęciowe do takich magazynów jak: Viva, Boutique, Uroda, Twist. Na co dzień pracuje z klientkami indywidualnymi, realizując projekty Akademii Metamorfoz, jak również tworzy wizaż do sesji korporacyjnychi beauty.

„Praca daje mi dużo satysfakcji, gdy widzę jak na moich oczach kobieta zmienia się nie tylko wizualnie, ale i często mentalnie, nabierając pewności siebie zauważa swoją kobiecość…”

Zakres prowadzonych zajęć:

Indywidualne kursy makijażu, analiza kolorystyczna, metamorfozy wizerunku.

Organizacja biura, zapisy, informacje.


Alicja Wróblewska – dyplomowana wizażystka i stylistka brwi z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy przy licznych sesjach zdjęciowych, nagraniach, projektach.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako instruktor wizażu.

Makijażystka z indywidualnym podejściem, pomysłami i pasją. Niezwykle dokładna i precyzyjna, nic nie umknie jej czujnemu oku:)

Kwalifikacje zawodowe potwierdza tytuł Mistrza w zawodzie Wizażystka-stylistka.

Zakres prowadzonych zajęć:

Kursy wizażu grupowe; analiza kolorystyczna.


Marzena Fiodorow  – wizażystka, instruktorka z zamiłowania. Od 6 lat pracuje w zawodzie, swoje doświadczenie zdobywała pracując przy produkcjach telewizyjnych i sesjach zdjęciowych. Intensywnie działa w social media, tworząc kreatywne formy makijaży. Na stałe współpracuje także z telewizją Polsat. Pasjonatka koloru i kreatywnych makijaży. Niezwykle ciepła, serdeczna i cierpliwa, z pasją potrafi przekazywać swoją wiedzę.

Zakres prowadzonych zajęć:

Kursy wizażu grupowe.

.

.


paulina-nowak

Paulina Nowak – wizażystka, projektantka ubioru, artysta plastyk. Swoje doświadczenie w sztuce makijażu zdobywała podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych, współpracując z gwiazdami i magazynami. Wielokrotnie tworzyła makijaże do pokazów mody i reklam. Przekazywaniem autorskich  technik makijażowych zajmuje się od 6-ciu lat, co pozwala jej z pasją dzielić się zdobytą wiedzą i być na bieżąco z najnowszymi trendami. Jej atutem jest niezwykła precyzja i dokładność. Specjalizuje się także w profesjonalnej stylizacji brwi.

Zakres prowadzonych zajęć:

Kursy grupowe i indywidualne.

.


Monika Sonenberg-Jarkiewicz
Mistrz Zawodu Charakteryzacji, Dyplomowany Stylista włosów; Wieloletni Instruktor i Pedagog Wizażu oraz Charakteryzacji.
Instruktor i szkoleniowiec Stylizacji Brwi i Rzęs
Wizażystka Telewizyjna i Teatralna.

Posiada bogate doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym, ale także jako instruktor wizażu.

Pełna pasji i zaangażowania, zaraża kursantki  swoją miłością do makijaży i charakteryzacji.

Pracowała przy takich produkcjach jak:
„Gotowi na Ślub” TVP, „Gilotyna” TVP, „Panorama” TVP, „Pytanie na Śniadanie” TVP, „Dzień Dobry TVN”
Film „Bitwa Warszawska 1920”.


Renata Świątecka – FotoArtistica – nasza artystyczna dusza, mistrzyni obiektywu. Wulkan pozytywnej energii. W naszej szkole zajmuje się uwiecznianiem prac egzaminacyjnych i wykonywaniem sesji beauty. Na co dzień wykonuje sesje indywidualne i korporacyjne. W swoim dorobku ma ogrom prac z polskimi gwiazdami, m.in. Leszek Stanek, Michał Czernecki, Michał Żurawski, Jan Wieczorkowski.