fbpx

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych absolwentek.

Wyjątkowe miejsce z wyjątkowymi ludźmi. Super klimat, a samo szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Opinia o good look jak najbardziej pozytywna:)

Weronika S.

Nie mogę wystawić innej opinii o akademii good look niż celująca:)) Było mega. Nie dość, że bardzo przyjaźnie i sympatycznie, to również bardzo profesjonalnie. Idealne połączenie:)

Kasia Z.

Szukając szkoły wizażu zależało i przede wszystkim na jakości. Dlatego długo trwało zanim zdecydowałam się na konkretną placówkę. Znalazłam w internecie sporo pozytywnych opinii o Akademii wizażu good look. Rozmowa z p. Asią potwierdziła mnie, że good look jest warte zaufania. I nie zawiodłam się! Akademia good look to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Cudowne instruktorki, właścicielka, która dba o każdy detal, duży wybór kosmetyków. Az szkoda było się rozstawać:(((

Iza W.

Ja w grudniu skończyłam dzienny kurs master pro. Duży plus za to, że na koniec kursu miałyśmy sesję, a zdjęcia z niej wyszły nieziemsko:) Aż nie mogę uwierzyć, że tego wszystkiego nauczyłam się w nieco ponad 2 tygodnie. Duży plus za to, że Pani Asia (właścicielka) ma stały kontakt z grupą, przychodzi pyta, czy czegoś brakuje, cały czas byłą z nami w kontakcie, o wszystko mogłyśmy się zapytać. Kolejna sprawa to takie niuanse, ale też świadczą o podejściu do klienta – zawsze dostęp do pysznych ,różnorodnych herbat, do wyboru do koloru, ciasteczka, cukiereczki itp.:) W zakresie samych kosmetyków, naprawdę duży wybór zwłaszcza palet do cieni, i ciągle dochodziły jakieś nowe. Także ode mnie duży plus za zaangażowanie i dbanie o kursantki. Pozdrawiam

Kasia D.

Polecam Kurs MASTER PRO! ? to był cudowny czas, brakuje mi zjazdów….?atmosfera na zajęciach była wspaniała, nie do opisania słowami
Zdecydowanie można się wciągnąć w makijażowy świat, złapać bakcyla, dużo pozytywnej energii, mnóstwo wartościowych porad i wskazówek od świetnych instruktorek.
Cała organizacja kursu ze strony Pani Joasi bez żadnych zastrzeżeń! ???
Na zajęciach jest możliwość przetestowania kosmetyków różnych marek, wchodzi coraz więcej nowości, dużo rekomendacji od profesjonalistów.

Marta M.

“Polecam tego użytkownika!” ?
W lipcu ukończyłam kurs wizażu Master Pro, od tamtego momentu minęło 5 miesięcy a ja nadal mogę z czystym sumieniem powiedzieć że już jako absolwentka mam stały kontakt z Akademią Wizażu GOOD LOOK, a tym samym daje mi to możliwość uczestniczenia w kursach doszkalających organizowanych przez właścicielkę, Panią Joannę!
Marzena – instruktorka mojej grupy, na zajęciach przekazywała nam 100% swojej wiedzy i maksimum uśmiechu oraz wsparcia!

Asia S.

Byłam w Good Look’u na kursie 5-dniowym Master I. Naprawdę polecam. Miejsce jest dość kameralne, więc w spokoju można skupić się na tym co najważniejsze:) Miło wspominam, a najważniejsze jest to że złapałam bakcyla, również dzięki Marzenie, która zaraziła mnie swoim zamiłowaniem do kolorów.

Milena C.

Atmosfera podczas zajęć była czymś nie do opisania. Profesjonalne podejście. Ogrom wiedzy. Zmiany instruktorek, żeby poznać dwie różne techniki. Kurs MASTER PRO wspominam bardzo pozytywnie. Polecam wszystkim z całego serca!

Sylwia M.

To było moje pierwsze szkolenie z wizażu, nigdy nie miałam styczności z wykonywaniem makijażu. Bardzo dziękuję instruktorce Alicji za cierpliwość i zaangażowanie. Efekty przeszły moje oczekiwania.

Monika U.

Dziękuję za szkolenie. Dziękuję cudownej grupie dziewczyn, które poznałam podczas nauki, ale także wspaniałym prowadzącym – Karolinie i Alicji. Dzięki niem nauczyłam się precyzji, i wiem, że to jeszcze nie koniec. Z chęcią zawitam na warsztaty doszkalające w przyszłości.

Karolina J.

Polecam każdemu kurs! Pani prowadząca Monika-profesjonalistka, nic nie ukryje się pod jej czujnym okiem, doradzi, pomoże. Bardzo miła, otwarta osoba-co też jest ważne. Dużo się nauczyłam, nabrałam pewności.Bardzo miła atmosfera na zajęciach.

Ewelina W.

Uczestniczyłam w indywidualnym kursie makijażu i bardzo polecam. Miła Pani, cierpliwa. Odpowiadała na każde pytanie, tłumaczyła. Dowiedziałam się jaki makijaż pasuję do mojego typu urody, jak go wykonywać. Bardzo na plus także samodzielne wykonywanie makijażu pod okiem specjalisty. Uzyskałam także indywidualną pisemną instrukcję jak należy wykonywać makijaż i jaki kosmetyki sprawdzą się w moim przypadku – wraz z konkretnymi numerami kolorów, co u mnie było bardzo potrzebne:)

Olga W.

Dziękuję za świetny kurs i super atmosferę!

Jola Z.

Uczestniczyłam w 2-dniowym kursie makijażu w Akademii. Po kursie nabrałam pewności siebie i wprawy w wykonywaniu makijażu, zwłaszcza codziennego. Po kursie uzupełniłam kosmetyczkę, która przeszła dużą rewolucję:) Dziękuję!

Joanna K.

Polecam w 100%! Uczyłam się w 3 osobowej grupie, co pozwoliło na bezpośrednie konsultacje z miłą Panią trenerką przez każdą z nas. Fajne zajęcia, ciekawe tematy.

Edyta M.

W moim przypadku grupa była bardzo kameralna co wpływało na atmosferę. Miło się siedziało przy jednym stole i zadawało pytania, rozmawiało i wymieniało opiniami. Dostałam bardzo dużo szczegółowych informacji (co jest na plus). Po pierwszym dniu byłam trochę zmieszana, dlatego drugiego dnia zadawałam te same pytania aby się upewnić i uporządkować wiedzę(..) Jestem bardo zadowolona z tego kursu. Jak pisałam wyżej zajęcia były bardzo szczegółowe i dostosowane do każdej uczestniczki. Dużo praktyki(..) Tak jak mówiłam na zajęciach to jest moim zdaniem najlepsza oferta w Warszawie.Pozdrawiam i dziękuję za bardzo fajny kurs.

Wioletta D.

Kurs zawodowy weekendowo. Jestem bardzo zadowolona chodziłam z zapałem na zajęcia.Bardzo miła atmosfera:). Prowadząca jest wspaniała i zawsze doradzi jak masz problem. Dziewczęta lux:)

Lila O.

Dużym atutem była mała grupa, bo prowadząca mogła każdej z nas poświęcić sporo czasu. Poza tym te prowadzące, z którymi ja miałam kurs były naprawdę kompetentne, widać, że znają się na rzeczy, a przede wszystkim potrafią przekazać wiedzę. Pozdrawiam ciepło:)

Magda W.

Czekamy na Wasze kolejne opinie!

Dodaj komentarz