fbpx

Nasz indywidualny kurs makijażu to spotkanie ok. 3-godzinne, podczas którego wizażystka dobierze dla Ciebie odpowiednią technikę i produkty. Pod okiem profesjonalisty będziesz mogła również przećwiczyć dobrany dla Ciebie makijaż, zarówno dzienny, jak i wieczorowy. To intensywna lekcja wykonywania make-upu, podczas której nauka dopasowywana jest do Twoich potrzeb i oczekiwań. Na tym kursie cała uwaga poświęcona będzie wyłącznie Tobie i dołożymy wszelkich starań, abyś zakończyła lekcję z zestawem praktycznych umiejętności i przydatną wiedzą.

OPCJA 1: Cena: 500 zł

KUP VOUCHER NA LEKCJĘ

Czas trwania: 3 godziny.

Zajęcia mogą odbywać się w tygodniu (rano lub po południu), bądź w weekendy. Termin ustalany jest indywidualnie. Najważniejsze jest dla nas, abyś przed rozpoczęciem nauki dokładnie powiedziała, co najbardziej Cię interesuje. Nieważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z wizażem, czy chcesz podnieść poziom swoich umiejętności. W Good Look w Warszawie pracujemy na każdym etapie zaawansowania, a wiedzą zdobytą w praktyce na sesjach zdjęciowych dzielimy się z pasją.

Każda indywidualna lekcja makijażu to okazja do zadania pytań i rozwiania wątpliwości. W trakcie kursu skorzystasz z zasobów naszego przepastnego kufra z kosmetykami, podczas spotkania sporządzimy wspólnie także listę z polecanymi dla Ciebie produktami. Nauka z nami to przyjemność, a także miły i wartościowy czas. Przekonaj się! Zapraszamy.

Lekcja makijażu Warszawa

Na kursie dowiesz się:

 • jaki masz typ cery i jak skutecznie ją pielęgnować; jakie produkty pielęgnacyjne wybierać;
 • jak prawidłowo wykonywać demakijaż oczu i twarzy;
 • jaki masz kształt twarz i jak ją modelować;
 • jaki masz kształt oczu;
 • jakie techniki makijażu oczu stosować, by optycznie powiększyć i podkreślić oczy;
 • techniki makijażu dziennego, na co dzień;
 • jakie kolory w makijażu są dla Ciebie najbardziej odpowiednie;
 • jak malować usta i jakie kolory wybierać.

Będziesz miała także możliwość wykonania makijażu samodzielnie, pod okiem wizażystki, która oceni, jakie błędy popełniasz i na co powinnaś zwrócić szczególną uwagę.

Jak to wygląda?

Szkolenie podzielone jest na 2 części.

Rozpoczynamy od krótkiej rozmowy, aby dowiedzieć się, na czym najbardziej Ci zależy, z czym masz największy problem i jakie masz oczekiwania względem nauki makijażu.

 • I część to makijaż wykonywany przez instruktorkę Instruktorka opisuje krok po kroku stosowane produkty i odpowiedni sposób ich aplikacji.
 • II część to makijaż wykonywany samodzielnie, z uwzględnieniem wskazówek i technik zaprezentowanych w części I. Sprawdzamy czy dobrana dla Ciebie technika sprawia Ci trudność, co należy poprawić i nad czym popracować, aby efekt był idealny.

Dobrane zostaną również dla Ciebie  produkty do makijażu. Otrzymasz od nas listę zakupów polecanych kosmetyków, jak również skrypt makijaż owy, na którym będziesz mogła sobie prowadzić notatki.

Indywidualny kurs makijażu Warszawa - Kosmetyki i pędzle do makijażu

Indywidualna lekcja makijażu Warszawa

OPCJA 2: Cena 450 zł/os.

KUP VOUCHER NA LEKCJĘ

Czas trwania: 4-5 godzin

NA TAKĄ LEKCJĘ MOŻESZ SIĘ UMÓWIĆ Z MAMĄ LUB PRZYJACIÓŁKĄ!

Taki szkolenie makijażu na własny użytek może się odbyć także w grupie 2-osobowej. Dla każdej z Was dobierzemy indywidualnie makijaż, i każda otrzyma swoją indywidualną listę zakupów!

OPCJA 3: Cena 700 zł

KUP VOUCHER NA LEKCJĘ

Czas trwania: 4 godziny

To nauka makijażu rozbudowana dodatkowo o moduł makijażu wieczorowego, tworzonego na bazie makijażu dziennego. To co ważne, w tej opcji nauczysz się jak kleić rzęsy kępki!

OPCJA 4: Cena 800 zł

KUP VOUCHER NA LEKCJĘ

Czas trwania: 4 godziny

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU w pakiecie z ANALIZĄ KOLORYSTYCZNĄ – OPCJA 1 dodatkowo wzbogacona usługą w zakresie wykonania analizy kolorystycznej, polegającej na określeniu typu i tonacji urody. Ten pakiet rozpoczynamy od pracy z chustami kolorystycznymi, i próbie określenia typu urody, w oparciu o to wybieramy gamę barw, która najlepiej pasuje do naszej urody (ma to przełożenie na wybór kolorów ubrań, makijażu czy odcienia włosów).

OPCJA 5: Cena 1000 zł

KUP VOUCHER NA LEKCJĘ

Czas trwania: 5 godzin

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU dziennego i wieczorowego w pakiecie z ANALIZĄ KOLORYSTYCZNĄ – OPCJA 3 dodatkowo wzbogacona usługą w zakresie wykonania analizy kolorystycznej, polegającej na określeniu typu i tonacji urody. Ten pakiet rozpoczynamy od pracy z chustami kolorystycznymi, i próbie określenia typu urody, w oparciu o to wybieramy gamę barw, która najlepiej pasuje do naszej urody (ma to przełożenie na wybór kolorów ubrań, makijażu czy odcienia włosów).

Wymogiem przy rezerwacji konkretnego terminu, po jego zaakceptowaniu, jest wpłatą zadatku w wysokości 100 zł. 

  Zgłaszam chęć uczestnictwa w szkoleniu:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Rodzaj szkolenia (wymagane)
  Indywidualna nauka makijażu OPCJA 1Indywidualna nauka makijażu OPCJA 2 - dla 2 osóbIndywidualna nauka makijażu OPCJA 3 - dodatkowo nauka klejenia rzęs w kępkachIndywidualna nauka makijażu OPCJA 4 - w pakiecie z analizą kolorystyczną

  Dodatkowe uwagi - możesz wpisać tutaj preferowany termin i rodzaj Twojego szkolenia

  Indywidualna nauka makijażu WarszawaNauka makijażu