fbpx

Nasz indywidualny kurs makijażu to spotkanie ok. 3-godzinne, podczas którego wizażystka dobierze dla Ciebie odpowiednią technikę i produkty. Pod okiem profesjonalisty będziesz mogła również przećwiczyć dobrany dla Ciebie makijaż, zarówno dzienny, jak i wieczorowy. To intensywna lekcja wykonywania make-upu, podczas której nauka dopasowywana jest do Twoich potrzeb i oczekiwań. Na tym kursie cała uwaga poświęcona będzie wyłącznie Tobie i dołożymy wszelkich starań, abyś zakończyła lekcję z zestawem praktycznych umiejętności i przydatną wiedzą.

Cena: 400 zł    

Zajęcia mogą odbywać się w tygodniu (rano lub po południu), bądź w weekendy. Termin ustalany jest indywidualnie. Najważniejsze jest dla nas, abyś przed rozpoczęciem nauki dokładnie powiedziała, co najbardziej Cię interesuje. Nieważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z wizażem, czy chcesz podnieść poziom swoich umiejętności. W Good Look w Warszawie pracujemy na każdym etapie zaawansowania, a wiedzą zdobytą w praktyce na sesjach zdjęciowych dzielimy się z pasją.

Każda indywidualna lekcja makijażu to okazja do zadania pytań i rozwiania wątpliwości. W trakcie kursu skorzystasz z zasobów naszego przepastnego kufra z kosmetykami, podczas spotkania sporządzimy wspólnie także listę z polecanymi dla Ciebie produktami. Nauka z nami to przyjemność, a także miły i wartościowy czas. Przekonaj się! Zapraszamy.

kurs makiajżu

Na kursie dowiesz się:

  • jaki masz typ cery i jak skutecznie ją pielęgnować; jakie produkty pielęgnacyjne wybierać;
  • jak prawidłowo wykonywać demakijaż oczu i twarzy;
  • jaki masz kształt twarz i jak ją modelować;
  • jaki masz kształt oczu;
  • jakie techniki makijażu oczu stosować, by optycznie powiększyć i podkreślić oczy;
  • techniki makijażu dziennego, wieczorowego;
  • jakie kolory w makijażu są dla Ciebie najbardziej odpowiednie;
  • jak malować usta i jakie kolory wybierać.

Będziesz miała także możliwość wykonania makijażu samodzielnie, pod okiem wizażystki, która oceni, jakie błędy popełniasz i na co powinnaś zwrócić szczególną uwagę.

Jak to wygląda?

Szkolenie podzielone jest na 2 części.

Rozpoczynamy od krótkiej rozmowy, aby dowiedzieć się, na czym najbardziej Ci zależy, z czym masz największy problem i jakie masz oczekiwania względem nauki makijażu.

  • I część to makijaż wykonywany przez instruktorkę (dzienny, a na jego bazie tworzymy wersję wieczorową). Instruktorka opisuje krok po kroku stosowane produkty i odpowiedni sposób ich aplikacji.
  • II część to makijaż wykonywany samodzielnie, z uwzględnieniem wskazówek i technik zaprezentowanych w części I. Sprawdzamy czy dobrana dla Ciebie technika sprawia Ci trudność, co należy poprawić i nad czym popracować, aby efekt był idealny.

Dobrane zostaną również dla Ciebie  produkty do makijażu. Otrzymasz od nas listę zakupów polecanych kosmetyków, jak również skrypt makijażowy.

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU w pakiecie z ANALIZĄ KOLORYSTYCZNĄ – w cenie 600 zł.

Jeśli chciałabyś przejść bardziej kompleksową metamorfozę –

zapraszamy do Akademii Metamorfoz:

Ekspresowa Metamorfoza Twojego Wizerunku

Kompleksowy Cykl Kreowania Wizerunku

Zapytaj o dostępność terminów!

Depositphotos_2775778_l.jpgshutterstock_113001031male