fbpx

Nasz indywidualny kurs makijażu to spotkanie ok. 3-godzinne, podczas którego wizażystka dobierze dla Ciebie odpowiednią technikę i produkty. Pod okiem profesjonalisty będziesz mogła również przećwiczyć dobrany dla Ciebie makijaż, zarówno dzienny, jak i wieczorowy. To intensywna lekcja wykonywania make-upu, podczas której nauka dopasowywana jest do Twoich potrzeb i oczekiwań. Na tym kursie cała uwaga poświęcona będzie wyłącznie Tobie i dołożymy wszelkich starań, abyś zakończyła lekcję z zestawem praktycznych umiejętności i przydatną wiedzą.

UWAGA! Najbliższe terminy na lekcje indywidualne możliwe są na styczeń 2022

OPCJA 1: Cena: 500 zł    

Czas trwania: 3 godziny.

Zajęcia mogą odbywać się w tygodniu (rano lub po południu), bądź w weekendy. Termin ustalany jest indywidualnie. Najważniejsze jest dla nas, abyś przed rozpoczęciem nauki dokładnie powiedziała, co najbardziej Cię interesuje. Nieważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z wizażem, czy chcesz podnieść poziom swoich umiejętności. W Good Look w Warszawie pracujemy na każdym etapie zaawansowania, a wiedzą zdobytą w praktyce na sesjach zdjęciowych dzielimy się z pasją.

Każda indywidualna lekcja makijażu to okazja do zadania pytań i rozwiania wątpliwości. W trakcie kursu skorzystasz z zasobów naszego przepastnego kufra z kosmetykami, podczas spotkania sporządzimy wspólnie także listę z polecanymi dla Ciebie produktami. Nauka z nami to przyjemność, a także miły i wartościowy czas. Przekonaj się! Zapraszamy.

kurs makiajżu

Na kursie dowiesz się:

 • jaki masz typ cery i jak skutecznie ją pielęgnować; jakie produkty pielęgnacyjne wybierać;
 • jak prawidłowo wykonywać demakijaż oczu i twarzy;
 • jaki masz kształt twarz i jak ją modelować;
 • jaki masz kształt oczu;
 • jakie techniki makijażu oczu stosować, by optycznie powiększyć i podkreślić oczy;
 • techniki makijażu dziennego, na co dzień;
 • jakie kolory w makijażu są dla Ciebie najbardziej odpowiednie;
 • jak malować usta i jakie kolory wybierać.

Będziesz miała także możliwość wykonania makijażu samodzielnie, pod okiem wizażystki, która oceni, jakie błędy popełniasz i na co powinnaś zwrócić szczególną uwagę.

Jak to wygląda?

Szkolenie podzielone jest na 2 części.

Rozpoczynamy od krótkiej rozmowy, aby dowiedzieć się, na czym najbardziej Ci zależy, z czym masz największy problem i jakie masz oczekiwania względem nauki makijażu.

 • I część to makijaż wykonywany przez instruktorkę Instruktorka opisuje krok po kroku stosowane produkty i odpowiedni sposób ich aplikacji.
 • II część to makijaż wykonywany samodzielnie, z uwzględnieniem wskazówek i technik zaprezentowanych w części I. Sprawdzamy czy dobrana dla Ciebie technika sprawia Ci trudność, co należy poprawić i nad czym popracować, aby efekt był idealny.

Dobrane zostaną również dla Ciebie  produkty do makijażu. Otrzymasz od nas listę zakupów polecanych kosmetyków, jak również skrypt makijażowy.

OPCJA 2: Cena 400 zł/os.

Czas trwania: 4-5 godzin

NA TAKĄ LEKCJĘ MOŻESZ SIĘ UMÓWIĆ Z MAMĄ LUB PRZYJACIÓŁKĄ!

Taki szkolenie makijażu na własny użytek może się odbyć także w grupie 2-osobowej. Dla każdej z Was dobierzemy indywidualnie makijaż, i każda otrzyma swoją indywidualną listę zakupów!

OPCJA 3: Cena 600 zł

Czas trwania: 4 godziny

To nauka makijażu rozbudowana dodatkowo o moduł makijażu wieczorowego, tworzonego na bazie makijażu dziennego. To co ważne, w tej opcji nauczysz się jak kleić rzęsy kępki!

OPCJA 4: Cena 700 zł

Czas trwania: 4 godziny

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU w pakiecie z ANALIZĄ KOLORYSTYCZNĄ – OPCJA 1 dodatkowo wzbogacona usługą w zakresie wykonania analizy kolorystycznej, polegającej na określeniu typu i tonacji urody. Ten pakiet rozpoczynamy od pracy z chustami kolorystycznymi, i próbie określenia typu urody, w oparciu o to wybieramy gamę barw, która najlepiej pasuje do naszej urody (ma to przełożenie na wybór kolorów ubrań, makijażu czy odcienia włosów).

Wymogiem przy rezerwacji terminu na powyższe kursy jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł.

UWAGA! Ze względu na okres urlopowo-macierzyński, najbliższe terminy na indywidualne lekcje makijażu będą dostępne na wiosnę, ZAPISY RUSZAJĄ NA POCZĄTKU MARCA 2022.

  Zgłaszam chęć uczestnictwa w szkoleniu:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Rodzaj szkolenia (wymagane)
  Indywidualna nauka makijażu OPCJA 1Indywidualna nauka makijażu OPCJA 2 - dla 2 osóbIndywidualna nauka makijażu OPCJA 3 - dodatkowo nauka klejenia rzęs w kępkachIndywidualna nauka makijażu OPCJA 4 - w pakiecie z analizą kolorystyczną

  Dodatkowe uwagi - możesz wpisać tutaj preferowany termin i rodzaj Twojego szkolenia

  Depositphotos_2775778_l.jpgshutterstock_113001031male