fbpx
Blog

Jaki kurs wizażu jest dla mnie odpowiedni?

Jeśli marzy Ci się ukończenie szkolenia, związanego z makijażem, pierwsze pytanie, jakie powinnaś sobie zadać: “W jakim celu chcę przeprowadzić takie szkolenie – na użytek własny czy zawodowy?”

Jeśli masz problem z wykonywaniem prawidłowego makijażu na co dzień i na wieczór i chciałabyś udoskonalić swój warsztat na swoje potrzeby – zachęcamy do:

Jeśli marzysz o zawodzie wizażysty i chciałabyś wykonywać profesjonalne makijaże klientkom indywidualnym lub pracować podczas sesji zdjęciowych, zachęcamy do:

Kursy na własny użytek charakteryzuje praca, gdzie kursantka wykonuje makijaż na sobie samej, ponieważ takie jest założenie szkolenia. Celem jest nauka wykonania prawidłowego makijażu, dopasowanego do typu urody.

Kurs zawodowe to praca w obrębie grupy lub na modelkach, więc kursantka nie maluje siebie samej, ale wykonuje makijaże na kimś. Dzięki temu podczas trwania szkolenia każda kursantka może wykonać makijaże na różnych twarzach, o różnej specyfice.

Dodatkowo cyklicznie organizujemy warsztaty doszkalające dla osób, które ukończyły zawodowe szkolenia. Są to kursy o takiej tematyce jak: makijaż ślubny, makijaż fotograficzny, makijaż glow.

Z naszego doświadczenia często kursantki, które kończą w naszej Akademii szkolenia “Bądź Piękna”, zainspirowane tematem makijażu, zapisują się na kolejne zawodowe szkolenia. To dla nas bardzo cenne, ponieważ świadczy o tym, że ufają nam i decydując się na kolejne kursy u nas, utwierdzają nas w przekonaniu, że kursantki doceniają poziom i jakość, jakie im oferujemy.

Dodaj komentarz