Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych absolwentek.

 

Polecam każdemu kurs! Pani prowadząca Monika-profesjonalistka, nic nie ukryje się pod jej czujnym okiem, doradzi, pomoże. Bardzo miła, otwarta osoba-co też jest ważne. Dużo się nauczyłam, nabrałam pewności.Bardzo miła atmosfera na zajęciach.

Ewelina W.

Uczestniczyłam w indywidualnym kursie makijażu i bardzo polecam. Miła Pani, cierpliwa. Odpowiadała na każde pytanie, tłumaczyła. Dowiedziałam się jaki makijaż pasuję do mojego typu urody, jak go wykonywać. Bardzo na plus także samodzielne wykonywanie makijażu pod okiem specjalisty. Uzyskałam także indywidualną pisemną instrukcję jak należy wykonywać makijaż i jaki kosmetyki sprawdzą się w moim przypadku – wraz z konkretnymi numerami kolorów, co u mnie było bardzo potrzebne:)

Olga W.

Dziękuję za świetny kurs i super atmosferę!

Jola Z.

Uczestniczyłam w 2-dniowym kursie makijażu w Akademii. Po kursie nabrałam pewności siebie i wprawy w wykonywaniu makijażu, zwłaszcza codziennego. Po kursie uzupełniłam kosmetyczkę, która przeszła dużą rewolucję:) Dziękuję!

Joanna K.

Polecam w 100%! Uczyłam się w 3 osobowej grupie, co pozwoliło na bezpośrednie konsultacje z miłą Panią trenerką przez każdą z nas. Fajne zajęcia, ciekawe tematy.

Edyta M. 

W moim przypadku grupa była bardzo kameralna co wpływało na atmosferę. Miło się siedziało przy jednym stole i zadawało pytania, rozmawiało i wymieniało opiniami. Dostałam bardzo dużo szczegółowych informacji (co jest na plus). Po pierwszym dniu byłam trochę zmieszana, dlatego drugiego dnia zadawałam te same pytania aby się upewnić i uporządkować wiedzę(..) Jestem bardo zadowolona z tego kursu. Jak pisałam wyżej zajęcia były bardzo szczegółowe i dostosowane do każdej uczestniczki. Dużo praktyki(..) Tak jak mówiłam na zajęciach to jest moim zdaniem najlepsza oferta w Warszawie.Pozdrawiam i dziękuję za bardzo fajny kurs.

Wioletta D.

Kurs 80-godzin weekendowo. Jestem bardzo zadowolona chodziłam z zapałem na zajęcia.Bardzo miła atmosfera:). Prowadząca jest wspaniała i zawsze doradzi jak masz problem. Dziewczęta lux:)

Lila O.

Dużym atutem była mała grupa, bo prowadząca mogła każdej z nas poświęcić sporo czasu. Poza tym te prowadzące, z którymi ja miałam kurs były naprawdę kompetentne, widać, że znają się na rzeczy, a przede wszystkim potrafią przekazać wiedzę. Pozdrawiam ciepło:)

Magda W.

Dodaj komentarz