„Akademia Wizażu i Stylizacji GOOD LOOK” to miejsce, które funkcjonuje na warszawskiej mapie już od 2011 roku. Została założona z myślą o pasjonatach makijażu i stylizacji.

Powstała jako odpowiedź na potrzebę stworzenia miejsca klimatycznego, dla tych osób, których pasjonuje tworzenie form estetycznych makijażem i ubiorem. Proponujemy profesjonalne kursy wizażu I i II stopnia dla przyszłych wizażystów, jak również szkolenia indywidualne oraz grupowe dla kobiet, które pragną nauczyć się makijażu na własne potrzeby.

Wieloletnie doświadczenie na rynku to gwarancja jakości. Mimo ugruntowanej pozycji wśród warszawskich szkół wizażu nadal się doskonalimy, pragnąc zapewnić naszym kursantkom najwyższy poziom edukacji.
Co nas wyróżnia?

Kameralność kursów i indywidualne podejście do każdego kursanta!
Opinie naszych kursantów o tym świadczą.

makeup3IMG_7804copyf logo1IMG_7883copy logo1makeup1male

 

 

 

 

 

 

 

 

Gwarantujemy odpowiednie warunki i zawodową kadrę wykładowców, którzy na co dzień pracują podczas sesji zdjęciowych, przy produkcjach telewizyjnych i teatralnych. Nasz zespół to pasjonaci z pedagogicznym zacięciem, którzy chętnie dzielą się tajnikami swojej pracy.

 

ZOBACZ KADRĘ NASZYCH INSTRUKTORÓW.

 

Pragniemy zarażać pasją i zamiłowaniem do wizażu, pomaga nam w tym kameralna, ciepła atmosfera.

Dla naszych kursantek oferujemy bez ograniczeń: kawę, herbatę, wodę i słodkie przekąski, niezależnie od typu szkolenia.

Stawiamy na jakość prowadzonych zajęć. 90% zajęć to ćwiczenia praktyczne.

Sale do wizażu są wyposażone profesjonalnie, w niezbędne akcesoria i kosmetyki, lustra z odpowiednim oświetleniem.

 


Zapraszamy do odwiedzenia naszego kameralnego studia na warszawskim Mokotowie! Wcześniej prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu.

Zajęcia odbywają się w naszym kameralnym studiu na Mokotowie, w Warszawie.

ul. Puławska 90 lok. 4 (róg ul. Odyńca)

kursy makijażu

 

 

Odbywają się u nas również konsultacje wizerunkowe, metamorfozy. Dla spragnionych bardziej szczegółowych informacji, odsyłamy na stronę www.akademiametamorfoz.pl