Zajęcia prowadzą wizażystki i stylistki z wieloletnim doświadczeniem.

joanna abram1Joanna Abram – wizażystka, doradca wizerunku. W zawodzie pracuje od 2006 roku. Na swoim koncie ma sesje zdjęciowe do takich magazynów jak: Viva, Boutique, Uroda, Twist. Na co dzień pracuje z klientkami indywidualnymi, realizując projekty Akademii Metamorfoz, jak również tworzy wizaż do sesji korporacyjnych i beauty.

„Praca daje mi dużo satysfakcji, gdy widzę jak na moich oczach kobieta zmienia się nie tylko wizualnie, ale i często mentalnie, nabierając pewności siebie zauważa swoją kobiecość…”

Zakres prowadzonych zajęć:

Indywidualne kursy makijażu, analiza kolorystyczna

madzia kasinskaMagdalena Kasińska  – wizażystka z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała zarówno w charakteryzatorniach wiodących warszawskich teatrów, jak i na planie telewizyjnych produkcji (m.in. „Świat się kręci”, „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Superstarcie”). Na koncie ma również liczne sesje zdjęciowe, m.in. do „Avanti” i „Przyjaciółki”.

Zakres prowadzonych zajęć:

Kursy grupowe i indywidualne, analiza kolorystyczna.

paulina-nowak

Paulina Nowak – wizażystka, projektantka ubioru, artysta plastyk. Swoje doświadczenie w sztuce makijażu zdobywała podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych, współpracując z gwiazdami i magazynami. Wielokrotnie tworzyła makijaże do pokazów mody i reklam. Przekazywaniem autorskich  technik makijażowych zajmuje się od 6-ciu lat, co pozwala jej z pasją dzielić się zdobytą wiedzą i być na bieżąco z najnowszymi trendami. Jej atutem jest niezwykła precyzja i dokładność. Specjalizuje się także w profesjonalnej stylizacji brwi.

Zakres prowadzonych zajęć:

Kursy grupowe i indywidualne.

Monika Sonenberg-Jarkiewicz
Mistrz Zawodu Charakteryzacji, Dyplomowany Stylista włosów; Wieloletni Instruktor i Pedagog Wizażu oraz Charakteryzacji.
Instruktor i szkoleniowiec Stylizacji Brwi i Rzęs
Wizażystka Telewizyjna i Teatralna.
Pracowała przy takich produkcjach jak:
„Gotowi na Ślub” TVP, „Gilotyna” TVP, „Panorama” TVP, „Pytanie na Śniadanie” TVP, „Dzień Dobry TVN”
Film „Bitwa Warszawska 1920”.

Renata Świątecka – FotoArtistica – nasza artystyczna dusza, mistrzyni obiektywu. Wulkan pozytywnej energii. W naszej szkole zajmuje się uwiecznianiem prac egzaminacyjnych i wykonywaniem sesji beauty. Na co dzień wykonuje sesje indywidualne i korporacyjne. W swoim dorobku ma ogrom prac z polskimi gwiazdami, m.in. Leszek Stanek, Michał Czernecki, Michał Żurawski, Jan Wieczorkowski.

Dodaj komentarz